Szczególne postacie hipoteki

czwartek, 25 maj 2017 at 07:03 am

Hipoteka może stanowić obciążenie na nieruchomości, na użytkowaniu wieczystym, na spółdzielczym prawie do lokalu, a także na wierzytelności zabezpieczonej hipoteką. Może ona stanowić obciążenie w całości lub w części jaka stanowi udział współwłaściciela. Hipoteka może mieć kilka szczególnych postaci. Zalicza się do nich hipotekę łączną, hipotekę kaucyjną, hipotekę odwróconą, hipotekę dożywotnią oraz przeniesienie własności.

 Dokumenty niezbędne do kredytu gotówkowego

wtorek, 18 kwiecień 2017 at 09:21 am

Pierwszym etapem który musimy przejść decydując się na kredyt gotówkowy to przede wszystkim dostarczenie do banku wszystkich niezbędnych dokumentów. Podstawowe dokumenty bez których bank z pewnością nie udzieli nam kredytu to dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach. W przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarcza tych dokumentów może być znacznie więcej. W momencie kiedy dostarczymy do banku wszystkie niezbędne dokumenty wraz z prawidłowo wypełnionym wnioskiem bank rozpoczyna analizę dokumentów oraz zdolności kredytowej która jest podstawa do podjęcia przez bank pozytywnej decyzji o kredycie.

Pożyczka z zabezpieczeniem na samochód – pomoże spełnić Twoje marzenia!

środa, 15 marzec 2017 at 10:20 am

Kiedy byłaś małą dziewczynką marzyłaś o poślubieniu księcia z bajki, tańcząc po domu z prześcieradłem na plecach. Oczywiście, to wszystko się działo w twojej bujnej wyobraźni. Teraz jesteś dorosła i wreszcie zdecydowałaś się na wyjście za mąż i chcesz wszystko zaplanować tak, by planowany ślub był najlepszy ze wszystkich, dlatego zdecydowałaś się znaleźć suknię ślubną swoich marzeń. Oczywiście, twoje marzenie o sukience nieco się zmieniło od czasu gdy miałaś siedem lat - teraz chcesz by była to elegancka suknia z organzy, z gorsetem w talii i delikatną koronką. Ale niestety, sukienka ta ma swoją cenę, ale bardzo realne jest również to, że projektant sukni zdecydowanie zażyczy sobie taką cenę, na którą nie będziesz mogła sobie pozwolić.

Jeśli jest jedna rzecz, na jaką nie można skąpić to, ta sukienka. Problem polega na tym, że nie masz po prostu funduszy na koncie by sobie na nią pozwolić. Aby zdobyć pieniądze na swoją wymarzoną sukienkę, pożyczka samochodowa auto może być tylko tym, czego potrzebujesz.